صفحه قوانین و مقررات حاضر، به مثابه یک توافق است و یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد. کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از خدمات مجموعه آکادمی علی ولی به آدرس alivaliflorist.com استفاده می‌کنند تابع این توافق هستند. در صورت ثبت نام و یا ثبت سفارش، شما قوانین زیر را پذیرفته اید.

 1.  ثبت‌نام در سایت آکادمی علی ولی و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل (که بصورت اختیاری است) دریافت می‌شود، به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات آکادمی علی ولی است.
 2.  استفاده هر شخص از سایت آکادمی علی ولی به هر اندازه و با هر هدفی به این معنی است که او از قوانین و مقررات سایت آگاهی دارد و آن‌ها را به‌صورت کامل پذیرفته است.
 3.  اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی واقعی خود استفاده نمایند و سایت آکادمی علی ولی هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.
 4.  درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از خدمات مجموعه نموده، آکادمی علی ولی می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.
 5.  اشخاص نباید حساب کاربری خود را، با هر هدفی در اختیار شخص یا اشخاص دیگری قرار دهند. آکادمی علی ولی فقط به شخصی که مالک حساب کاربری (با شماره مشخص) است خدمات خود را ارائه می‌دهد.
 6. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری، مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و آکادمی علی ولی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
 7. درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند آکادمی علی ولی می‌تواند بنا به صلاح‌دید اقدامات قانونی لازم را نسبت به فرد و حساب کاربری مربوطه انجام دهد.
 8.  کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی که از آکادمی علی ولی خریداری می‌کنند را به‌صورت شخصی استفاده کنند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا با واسطه خودداری کنند. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، آکادمی علی ولی حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

تمام محتوای منتشر شده در سایت و اکانت شبکه‌های اجتماعی آکادمی علی ولی مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و غیره متعلق به آکادمی علی ولی است و بدون موافقت و اجازه آکادمی علی ولی ، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و اقداماتی مشابه آن را ندارد.

دوره‌های آموزشی که دارای پشتیبانی می‌باشند صراحتا در توضیحات دوره و قسمت پشتیبانی قید شده است و روش‌های پشتیبانی نیز مشخص شده است.

 • دور‌ه‌های آموزشی که روش پشتیبانی در آنها قید نشده است، فاقد پشتیبانی می‌باشند.

تیم پشتیبانی مجموعه آکادمی علی ولی، پاسخگوی پیام ها و پشتیبانی دوره می‌باشند. تیم پشتیبانی آکادمی همواره سعی می‌کند در کمترین زمان ممکن و حداکثر 24 ساعت پس از ارسال پیام (برای دوره‌های دارای پشتیبانی) پاسخگو باشند.

 1.  آکادمی علی ولی می‌تواند هر گونه دیدگاه و یا مطلبی که توسط کاربرانش منتشر شده و شامل محتوای مجرمانه یا بی احترامی است را حذف و یا ویرایش نماید. منظور از محتوای مجرمانه درج کامنت‌های توهین‌آمیز  و نامناسب و… است که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی محسوب می‌شود.
 2. آکادمی علی ولی می‌تواند در موارد تخلف کاربر مانند درج اطلاعات تماس شخصی، درج محتوای توهین آمیز و خلاف قانون و انتشار لینک نسبت به حذف یا تغییر دادن آن نظر اقدام کند.
 3.  آکادمی علی ولی هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای منتشر و تبلیغ‌شده از سمت کاربران در بخش نظرات و یا سایر بخش‌ها ندارد و عواقب و مسئولیت‌ آن به‌طور کامل بر عهده کاربر خواهد بود.

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی است که خارج از اراده آکادمی علی ولی بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سراسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور، آکادمی علی ولی مسئولیتی در قبال از دسترس خارج شدن سایت و قطع خدمات رسانی تا زمان برطرف شدن فورس ماژور نخواهد داشت.

 1. کاربر با ثبت‌نام در سایت، ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به آکادمی علی ولی می‌دهد تا اطلاع‌رسانی‌ مربوط به خدمات و محصولات آکادمی علی ولی را از طریق ایمیل یا پیامک انجام دهد.
 2.  اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و غیره تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. آکادمی علی ولی تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماس دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.
 3.  آکادمی علی ولی فقط از راه‌های ارتباطی که در صفحه «تماس با ما» و در سایت قرار دارد، جهت برقراری ارتباط با کاربران استفاده می‌کند.
 1. درصورتی‌که هنگام استفاده از درگاه آنلاین پرداخت، تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب او کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه طی مدت ۷۲ساعت مسترد خواهد شد.
 2. در صورت استفاده از روش واریز مبالغ دوره ها بصورت کارت به کارت، فقط و فقط واریزی های انجام شده به شماره کارت 6063731158105412 نزد بانک “مهر ایران” بنام “علی ولی” مورد قبول می‌باشد.
 3. درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد مانند اینکه یک محصول آموزشی را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید یا محصول اشتباهی را خریداری کند، باید درخواست خود را مبنی بر بازگشت وجه اضافی و یا تعویض محصول حداکثر تا ۷۲ساعت آینده به آکادمی علی ولی اعلام کند. از زمان اعلام کاربر، فرایند مربوطه حداقل از ۷۲ ساعت بعد و فقط از طریق همان حساب کاربری که خرید با آن صورت گرفته انجام خواهد شد. ضمنا بازگشت وجه درصورتی خواهد بود که از اطلاعات دوره استفاده نشده باشد.

با توجه به تنوع دوره های حضوری و یا غیر حضوری، شرایط گارانتی و بازگشت وجه هرکدام به شرح ذیل است:

 1. دوره مجازی گل آرایی شامل گارانتی بازگشت وجه 200% است؛ به این معنی که درصورت نارضایتی، 2 برابر مبلغ پرداختی در هنگام ثبت نام رو دریافت می‌نمایید.
 2. این گارانتی در صورتی است که دوره را بصورت کامل مشاهده کرده باشید، در غیراینصورت امکان برگشت وجه وجود ندارد.
 3. انصراف کاربر از شرکت در دوره و درخواست بازگشت وجه توسط او، حداکثر تا 30 روز پس از پرداخت و ثبت نام در دوره مذکور امکان پذیر است.
 4. با توجه به تیم پشتیبانی تخصصی و حرفه ای آکادمی علی ولی امکان رفع اشکال بصورت غیرحضوری و پرسش و پاسخ وجود دارد، درصورتی عدم استفاده از پشتیبانی برای رفع مشکلات، امکان عودت وجه وجود ندارد.
 1. تمامی این دوره ها شامل گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰٪ می‌باشد.
 2. انصراف کاربر از شرکت در دوره و درخواست بازگشت وجه توسط او، حداکثر تا 7 روز پس از پرداخت و ثبت نام در دوره مذکور امکان پذیر است.
 3. امکان استفاده از گارانتی بازگشت وجه فقط در صورتی ممکن است که کاربر حداکثر ۳۰٪ از محتوای دوره را در یک هفته نخست مشاهده کرده باشد در غیراینصورت امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
 4. منظور از مشاهده جلسات، شروع پخش ویدیوی جلسات است. لازم به ذکر است تمامی اطلاعات مربوط به مشاهده جلسات در آکادمی علی ولی به صورت دقیق ثبت می‌گردد.
 5. کاربر برای ثبت درخواست انصراف، باید درخواست خود را از طریق پنل کاربری آکادمی علی ولی، بخش تیکت و یا از طریق شماره های پشتیبانی سایت ارسال کند. بازگشت وجه ممکن است بین ۳ تا ۱۰ روز کاری طول بکشد.
 6. در صورت استفاده از تخفیفات و هدایای دوره، آکادمی علی ولی حق کسر ارزش تخفیفات و هدایا را از هزینه ارجاعی به کاربر را خواهد داشت.
 1. بلافاصله پس از پایان اولین جلسه و به شرط ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی تدریس مدرس با سرفصل‌های ارائه شده امکان‌پذیر می‌باشد. در غیراینصورت امکان برگشت وجه وجود ندارد.
 2. پس از پایان جلسه دوم، در دوره‌های حضوری، با توجه به تخصیص ظرفیت، به هیچ وجه امکان انصراف از دوره و برگشت وجه وجود ندارد.
 3. برای اعلام انصراف و بازگشت وجه ثبت‌نام دوره‌هایی که بصورت پیش ثبت‌نام انجام شده است، از زمان واریز مبلغ پیش ثبت‌نام فقط ۷ روز مهلت می‌باشد و درصورت عدم انصراف از دوره، بعد از مدت زمان تعیین شده بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد و مبلغ بیعانه عودت داده نخواهد شد.
 4. در صورتی که کاربر برای دوره درخواستی، هر کدام از شرایط ذکر شده را دارا نباشد و یا مدت زمان مجاز انصراف گذشته باشد، به‌دلیل تسویه مبالغ با مدرسین و ثبت شدن اسناد مالی، تحت هیچ شرایطی امکان بازگشت وجه به کاربر وجود نخواهد داشت.
 5. استرداد هزینه خرید دوره های آکادمی که در آن شرایط بازگشت وجه ذکر نشده، تنها در صورت مغایرت دوره با توضیحات، کیفیت ارائه پایین محتوا و وجود بحث های غیر علمی در محتوا امکان پذیر خواهد بود.
 • در حال حاضر در آکادمی علی ولی نمایندگی فروش وجود ندارد و تمامی خرید‌های رسمی کاربران باید از طریق سایت اصلی آکادمی علی ولی به آدرس alivaliflorist.com انجام می‌گردد.
 • خرید محصولات آموزشی و تهیه انواع محصولات فقط از طریق سایت alivaliflorist.com امکان پذیر است و هرگونه محصولی که در سایت‌ها یا کانال‌های مختلف  به فروش می‌رسد غیر قانونی خواهد بود و مورد تایید مجموعه آکادمی علی ولی نیست.
 • کلیه کسانی که از طریق سیستم کسب درآمد آکادمی علی ولی اقدام به خرید و یا فروش دوره‌ها می‌نمایند، قوانین این سایت را پذیرفته و فقط از طریق سایت و راه‌های ارتباطی مورد تایید مجموعه آکادمی علی ولی اقدام می‌کنند.

عضویت در سایت آکادمی علی ولی و استفاده از خدمات آن به‌معنی آگاهی کاربران از قوانین و پایبندی آنان به این مقررات است.

تاریخ آخرین بروزسانی سند قوانین و مقررات: فروردین ماه 1403