کلاس حضوری گل آرایی آکادمی علی ولی

0 تا 100 حرفه ای ترین آیتم های گل آرایی و تکنیک های ناب راه اندازی کسب و کار گل آرایی از گل فروشی تا فعالیت در فضای مجازی را در 6 روز و بصورت خصوصی بیاموزید

رضایت دانشجویان از این دوره (4.8 از 5)
4.8/5
5/5 - (5 امتیاز)
کلاس خصوصی گل آرایی

دغدغه همیشگی اکثر دانشجویان ما افزایش تخصص و دانش به منظور افزایش درآمد بوده است؛ به همین جهت تمام تلاش ما در آکادمی علی ولی ارتقا سطح کیفیت مهارت های گل آرایی و سایر مهارت های وابسطه به آن مثل بادکنک آرایی و میوه آرایی است.در همین راستا و با توجه به درخواست و نیاز مخاطب های آکادمی تصمیم به طراحی دوره خصوصی و نیمه خصوصی گل آرایی گرفتیم و بهترین سطح کیفیت از هر نظری را در آن لحاظ نمودیم که در ادامه بیشتر به آن ها میپردازیم.

جام

تفاوت دوره خصوصی گل آرایی با سایر دوره های گل آرایی سایت علی ولی چیست؟

تا به الان ما 3 دوره متمرکز در زمینه آموزش گل آرایی طراحی و منتشر کرده ایم. اولین آن ها دوره رایگان آموزش گل آرایی بوده است که هدف آن آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان این حوزه و آموزش بدون هزینه برای آنها و همچنین افرادی که شرایط مالی خوبی ندارند، می باشد. دوره بعدی (و البته اصلی)  آموزش VIP هست که در این دوره تمامی آیتم های گل آرایی (تشریفات، ترحیم، سبد، پایه و …) + آموزش های بادکنک آرایی و میوه آرایی تدریس شده است. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد دوره حرفه ای گل آرایی دارید میتواند در بخش پکیج های آموزشی اطلاعات مورد نظر را کسب نمایید

این ها را گفتیم حال دوره حضوری چیست؟

این دوره حاصل چندین سال تجربه کاری آقای علی ولی در زمینه گل آرایی است. این دوره ویژه افرادی طراحی شده که نیاز به آموزش از نزدیک و کاملا ویژه و اختصاصی دارند. در این دوره شما به مدت 6 روز زیر نظر و در کنار  علی ولی تک تک آیتم های ساده و دشوار گل آرایی یا راحت تر بگوییم 0 تا 100 کسب و کار گل آرایی را یاد میگیرید. در زیر ویدئویی قرار داده شده که نشان میدهد دانشجویانی پرتلاش و با پشتکار و مصمم برای رسیدن موفقیت از اقسام و نقاط کشور برای شرکت در این دوره اقدام نموده اند!

کیفیت تعریف کردنی نیست! بلکه دیدنی است! پیشنهاد میکنم حتما ویدئو زیر  را با دقت مشاهده کنید.

مزیت های دوره حضوری گل آرایی

بهترین کیفیت گل موجود در بازار

بهترین و باکیفیت گل های موجود در بازار مثل ارکیده و آنتوریوم و بهترین کیفیت رز و عروس هلندی و سایر گل و برگ های مورد نیاز برای شما تهیه شده تا کیفیت کار نهایی و آموزش عالی باشد. به جرات میتوان گفت که در هیچ جای ایران و در هیچ دوره برای آموزش از این کیفیت و حجم بالای گل استفاده نمی شود و با افتخار میگوییم که با کیفیت ترین دوره نیمه خصوصی و حضوری گل آرایی در ایران را برگزار میکنیم.

کیفیت عالی گل
آموزش در محیط گل فروشی

آموزش در محیط واقعی

ویژگی خاص و متمایز کننده این دوره این است  که در محیط گل فروشی آموزش میبینید نه در کارگاه یا سالن آموزش! که بعد از گذشت نصفی از دوره آموزش شما، به عنوان گل فروش به مشتری خدمات میدهید تا هم ترس شما از صحبت کردن بریزد هم اینکه با دغدغه های مختلف مشتریان آشنا شوید. این مورد را میتوان مزیت این دوره، نسبت به سایر دوره های خصوصی و حضوری گل آرایی آکادمی های دیگر سطح ایران و حتی خارج از ایران دانست! همچنین با حضور در محیط گل فروشی با نکات ریز و درشت راه اندازی  کسب و کار گل آرایی (از کجا گل بخریم؟ با چقدر سود بفروشیم؟ از چه جنس هایی در چه مواردی استفاده کنیم و…) آشنا می شوید.

شرایط اسکان و محل استراحت

ما برای دانشجو هایمان ارزش بسیار زادی قائل هستیم! در کوتاه ترین مسیر، یعنی طبقه بالای گل فروشی که در آن آموزش میبینید، یک واحد مستقل و دربست در نظر گرفته شده که برای استراحت و خواب در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.
اتاق خواب دانشجویان

این واحد مجهز شامل امکانات:

سرویس بهداشتی محل اسکان دانشجویان دوره گل آرایی

سرویس بهداشتی و حمام

آشپزخانه با گاز و یخچال

سرویس خواب محل اسکان دانشجویان دوره گل آرایی

اتاق با 3 تخت مجزا

سیستم گرمایشی محل اسکان دانشجو

سیستم گرمایشی و سرمایشی

میباشد و با خیال آسوده میتوانید کم شدن انرژی روز آموزشی خود را با خوردن یک چای تازه دم جبران کنید.

پذیرایی کمپ آموزشی 6 روزه کلاس خصوصی گل آرایی

در طول این 6 روز شما میهمان آکادمی علی ولی هستید و ناهار و شام از سمت مجموعه با بهترین کیفیت برای شما تهیه میگردد.

غذا

تفاوت دوره نیمه خصوصی و خصوصی

شرایط آموزش در این 2 نوع دوره  هیچ تفاوتی ندارد و به همین علت به شما پیشنهاد میدهیم تا از دوره نیمه خصوصی استفاده کنید. طبق تجربه، خروجی های هر دو دوره یکسان بوده و به همین جهت شرکت در دوره نیمه خصوصی برای شما به صرفه تر خواهد بود. به  این نکته هم توجه داشته باشید که کار گروهی و افزایش انرژی در گروه های 3 نفره، موجب آموزش بهتر و یادگیری عمیق تر میشود. پس تا اینجا متوجه شدید که دوره خصوصی و نیمه خصوصی فقط در تعداد دانشجو تفاوت دارند به این صورت که در دوره خصوصی 1 نفر و در دوره نیمه خصوصی 3 نفر حضور دارند. اما 3 نفره بودن دوره نیمه خصوصی به معنای کاهش کیفیت آموزش نیست و بلکه باعث می شود تا هم انگیزه و انرژی شما بیشتر باشد و هچنین نمونه کار های بیشتری ببینید و با یکدیگر تمرین کنید
در ادامه ما شرکت در دوره نیمه خصوصی را به شما پیشنهاد میدهیم زیرا هم هزینه کمترین پرداخت میکنید هم با همان کیفیت آموزش میبینید.

در کنار این همه امتیاز ، 2 امتیاز ویژه دیگر برای شما در نظر گرفته است


امتیاز های مجزا وخاص دوره حضوری:

آموزش گل آرایی

دریافت رایگان آموزش  VIP  گل ارایی به ارزش 4 میلیون و 290 هزار تومان

به منظور استفاده برای یادآوری و تمرین بیشتر

کتاب گل آرایی تا ثروت

دریافت رایگان کتاب گل آرایی تا ثروت به ارزش 79 هزار تومان

یادگیری اصول و قواعد پایه در کسب و کار گل آرایی

مبلغ سرمایه گذاری برای کلاس حضوری گل آرایی

بله دقیقا درست خواندید! مبلغ سرمایه‌گذاری! معمولا وقتی اسم سرمایه گذاری به میان می آید همه به یاد خرید ملک، زمین، ماشین و … می افتند اما همه از این موضوع غافل هتند که بهترین و کم ریسک ترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودتان، علم و تخصصتان است تا بتوانید خیلی جدی‌تر در رشته خود فعالیت کنید و درآمد بیشتری در آن حوزه کاری داشته باشید. مبلغ سرمایه گذاری در این دوره هم برای شرکت در کلاس خصوصی 40 میلیون تومان و برای کلاس نیمه خصوصی مبلغ 15 میلیون تومان می‌باشد.

تصاویری از دوره ها و کلاس های برگزار شده

سوالات متداول شما

قطعا! ما دانشجویانی را در این دوره پرورش داده ایم که حتی قبل از شرکت در این دوره اسم خیلی از برگ ها و گل های معروف را نمیدانستند! ولی بعد از دوره هم مسائل پایه را یاد گرفتند هم فن استاد گل آرایی!

بله محتوای این دوره به قدری کامل بوده که میتوانید بعد از گذراندن آن مغازه گل فروشی خود را راه اندازی کنید.

در این کلاس آقای ولی تمام تجربه خود را که حاصل بیش از 15 سال گل فروشی در مغازه خود و چندین سال فعالیت در فضای مجازی است را به همراه تمام چم و خم آن را در اختیار شما میگذارد.

از نظر مهارت قطعا دوره حضوری برای شما نتیجه بهتری خواهد داشت؛ اما شرایط آموزش حضوری خیلی بهتر از غیر حضوری است. ضمن اینکه به دانشجویان دوره خصوصی، دوره VIP را بصورت رایگان هدیه میدهیم.

هر سوالی داشتید میتوانید با کارشناسان دوره خصوصی به شماره 09929005331 تماس حاصل نمایید.

درخواست مشاوره

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، از مشاوره رایگان ثبت نام دوره‌ حضوری استفاده نمائید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .