کلاس گل آرایی حضوری آکادمی علی ولی

0 تا 100 حرفه‌ای ترین آیتم های گل آرایی و تکنیک های ناب راه اندازی کسب و کار گل آرایی، از گل فروشی تا فعالیت در فضای مجازی را در 6 روز، بصورت خصوصی یا نیمه خصوصی در کلاس گل آرایی بیاموزید؛ به شما قول می‌دهیم که این آخرین دوره گل آرایی است که شرکت می‌کنید،

رضایت دانشجویان از این دوره:

4.4/5 - (39 امتیاز)
کلاس گل آرایی

دغدغه همیشگی اکثر دانشجویان ما، افزایش تخصص و دانش، به منظور افزایش درآمد بوده است؛ به همین جهت تمام تلاش ما در آکادمی علی ولی ارتقا سطح کیفیت مهارت های گل آرایی و سایر مهارت های وابسطه به آن مثل بادکنک آرایی و … است. در همین راستا و با توجه به درخواست و نیاز مخاطب های آکادمی تصمیم به طراحی دوره خصوصی و نیمه خصوصی بصورت کلاس گل آرایی گرفتیم و بهترین سطح کیفیت از هر نظری را در آن لحاظ نمودیم که در ادامه بیشتر به آن ها میپردازیم.

جام

تفاوت کلاس گل آرایی با سایر دوره های گل آرایی آکادمی علی ولی چیست؟

تا به الان ما 3 دوره متمرکز در زمینه آموزش گل آرایی طراحی و منتشر کرده ایم. اولین آن ها دوره رایگان آموزش گل آرایی بوده است که هدف آن آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان این حوزه و آموزش بدون هزینه برای آنها و همچنین افرادی که شرایط مالی خوبی ندارند، می باشد. دوره بعدی (و البته اصلی)  دوره مجازی گل آرایی هست که در این دوره تمامی آیتم های گل آرایی (تشریفات، ترحیم، سبد،دسته گل و …) + آموزش های بادکنک آرایی و میوه آرایی تدریس شده است. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد دوره حرفه ای گل آرایی دارید میتواند از طریق ارتباط با شماره پشتیبانی، اطلاعات مورد نظر را کسب نمایید.

و سومین دوره، کلاس گل آرایی هست که در این صفحه اطلاعات آن را مشاهده می‌کنید؛ در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این دوره آشنا شوید.

این ها را گفتیم حال دوره حضوری گل آرایی چیست؟

این دوره حاصل چندین سال تجربه کاری استاد علی ولی در زمینه گل آرایی است. این دوره ویژه افرادی طراحی شده که نیاز به آموزش از نزدیک و کاملا ویژه و اختصاصی دارند. در این دوره شما به مدت 6 روز زیر نظر و در کنار علی ولی، تک تک آیتم های ساده و دشوار گل آرایی یا بهتر است بگوییم 0 تا 100 کسب و کار گل آرایی را یاد می‌گیرید. در زیر ویدئویی قرار داده شده که نشان می‌دهد دانشجویانی پرتلاش و با پشتکار و مصمم، برای رسیدن به موفقیت، از اقسام و نقاط کشور برای شرکت در این دوره اقدام نموده‌اند!

کیفیت تعریف کردنی نیست! بلکه باید با چشمان خودتان آن را ببینید! پیشنهاد می‌کنم حتما ویدئو زیر (البته اگر با کامپیوتر داخل سایت هستید این روبرو هست 😁👈🏻)  را با دقت مشاهده کنید.

مزیت های کلاس گل آرایی

بهترین کیفیت گل موجود در بازار

بهترین و باکیفیت‌ترین گل های موجود در بازار مثل گل ارکیده و آنتریوم و بهترین کیفیت گل رز و عروس هلندی و سایر گل و برگ های مورد نیاز برای شما تهیه شده، تا کیفیت کار نهایی و آموزش عالی باشد. به جرات می‌توان گفت که در هیچ جای ایران و در هیچ دوره‌ای، برای آموزش از این کیفیت و حجم بالای گل استفاده نمی‌شود و با افتخار می‌گوییم که با کیفیت ترین کلاس گل آرایی را بصورت نیمه خصوصی و حضوری در ایران برگزار می‌کنیم.

کیفیت عالی گل

آموزش در محیط واقعی

ویژگی خاص و متمایز کننده این دوره این است که در محیط گل فروشی آموزش می‌بینید نه در کارگاه یا سالن آموزش! که بعد از گذشت نصفی از دوره آموزشتان، به عنوان گل فروش، به مشتری خدمات می‌دهید تا هم ترس شما از صحبت کردن بریزد و هم اینکه با دغدغه های مختلف مشتریان آشنا شوید تا خیلی راحت تر به راه اندازی گل فروشی خود فکر کنید. این مورد را میتوان مزیت این کلاس گل آرایی، نسبت به سایر دوره های خصوصی و حضوری گل آرایی آکادمی های دیگر سطح ایران و حتی خارج از ایران دانست! همچنین با حضور در محیط گل فروشی با نکات ریز و درشت راه اندازی  کسب و کار گل آرایی (از کجا گل بخریم؟ با چقدر سود بفروشیم؟ از چه جنس هایی در چه مواردی استفاده کنیم و…) آشنا می شوید.

آموزش عملی همراه با تفریح

اگر نگران خستگی بیش از حد، در این دوره فشرده 6 روزه هستید، نگران نباشید چون ما فکر همه جا را کرده‌ایم. برخی از آیتم‌های این دوره در سواحل جزیره کیش اجرا می‌شود و این نوع آموزش در سبک خود بی همتا بوده و موجب جلوگیری از خستگی و کاهش انرژی شما می‌گردد. درکل همچی اینجا برای شما مهیاست تا با یادگیری اصولی این هنر و خیالی آسوده به فکر راه اندازی گل فروشی خود باشید.

حضور رایگان در یک سمینار آموزشی

آکادمی علی ولی، سمینارهای حضوری با موضوع‌های مختلف مثل کسب و کار و … در طول سال برگزار می‌کند. مهم‌ترین دغدغه ما در این دوره، این است که شما به نتیجه مطلوب در کسب و کارتان برسید و به همین علت شما می‌توانید بصورت رایگان در یکی از سمینارهای آکادمی شرکت کنید.

حضور رایگان در سمینار آکادمی علی ولی
اتاق خواب دانشجویان

شرایط اسکان و محل استراحت

ما برای آرامش هنرجوهایمان ارزش زیادی قائل هستیم! در کنار محیط آموزش که در آن کلاس گل آرایی برگزار می‌شود، یک محل اسکان مستقل و دربست در نظر گرفته شده، که برای استراحت و خواب، در اختیارتان قرار میگیرد.

محل اسکان کلاس گل آرایی شامل امکانات:

سرویس بهداشتی محل اسکان دانشجویان دوره گل آرایی

سرویس بهداشتی و حمام

آشپزخانه با گاز و یخچال

سرویس خواب محل اسکان دانشجویان دوره گل آرایی

اتاق با 3 تخت مجزا

سیستم گرمایشی محل اسکان دانشجو

سیستم گرمایشی و سرمایشی

می‌باشد و با خیال آسوده می‌توانید کم شدن انرژی روز آموزشی خود را با خوردن یک چای تازه دم جبران کنید.

پذیرایی کمپ آموزشی 6 روزه کلاس گل آرایی

در طول این 6 روز شما میهمان آکادمی هستید؛ صبحانه، ناهار و شام از سمت مجموعه با بهترین کیفیت برای شما تهیه میگردد.

غذا

تفاوت دوره نیمه خصوصی و خصوصی

شرایط آموزش در این 2 نوع کلاس گل آرایی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد؛ به همین علت به شما پیشنهاد می‌دهیم تا از دوره نیمه خصوصی استفاده کنید. طبق تجربه، خروجی های هر 2 دوره یکسان بوده و به همین جهت شرکت در دوره نیمه خصوصی برای شما به صرفه تر خواهد بود. به  این نکته هم توجه داشته باشید که کار گروهی و افزایش انرژی در گروه های 3 نفره، موجب آموزش بهتر و یادگیری عمیق تر می‌شود! پس دوره خصوصی و نیمه خصوصی فقط در تعداد دانشجو تفاوت دارند، به این صورت که در دوره خصوصی 1 نفر و در دوره نیمه خصوصی 3 نفر حضور دارند. اما 3 نفره بودن دوره نیمه خصوصی به معنای کاهش کیفیت آموزش نیست و بلکه باعث می‌شود تا هم انگیزه و انرژی شما بیشتر باشد و هچنین نمونه کارهای بیشتری ببینید و با یکدیگر تمرین کنید.
در نهایت پیشنهاد ما، شرکت در دوره نیمه خصوصی است؛ زیرا هم هزینه کمترین پرداخت می‌کنید، هم با همان کیفیت آموزش می‌بینید.

در کنار این همه امتیاز، 2 امتیاز ویژه دیگر برای شما در نظر گرفته است

امتیاز های مجزا و خاص دوره حضوری:

آموزش گل آرایی

دریافت رایگان آموزش VIP گل ارایی به ارزش 6 میلیون و 290 هزار تومان

به منظور استفاده برای یادآوری و تمرین بیشتر

کتاب گل آرایی تا ثروت

دریافت رایگان کتاب گل آرایی تا ثروت به ارزش 99 هزار تومان

یادگیری اصول و قواعد پایه در کسب و کار گل آرایی

مبلغ سرمایه گذاری برای کلاس گل آرایی

بله دقیقا درست خواندید! مبلغ سرمایه‌گذاری! معمولا وقتی اسم سرمایه گذاری به میان می‌آید همه به یاد خرید ملک، زمین، ماشین و … می‌افتند؛ اما همه از این موضوع غافل هستند که بهترین و کم ریسک ترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودتان، علم و تخصصتان است تا بتوانید خیلی جدی‌تر در رشته خود فعالیت کنید و درآمد بیشتری در آن حوزه داشته باشید. مبلغ سرمایه گذاری برای شرکت در کلاس گل آرایی، برای کلاس خصوصی 90 میلیون تومان و برای کلاس نیمه خصوصی مبلغ 30 میلیون تومان می‌باشد.

تصاویری از دوره ها و کلاس گل آرایی برگزار شده

سوالات متداول شما (FAQ)

من هیچ چیزی از گل آرایی نمیدانم! آیا این دوره برای من مناسب است؟

قطعا! ما دانشجویانی را در این دوره پرورش داده ایم که حتی قبل از شرکت در این دوره اسم خیلی از برگ ها و گل های معروف را نمیدانستند! ولی بعد از دوره هم مسائل پایه را یاد گرفتند هم فن استاد گل آرایی!

با شرکت در این دوره میتوانم گل فروشی خود را راه اندازی کنم؟

بله محتوای این دوره به قدری کامل بوده که میتوانید بعد از گذراندن آن مغازه گل فروشی خود را راه اندازی کنید.

سایر نکات مهم این دوره چیست؟

در این کلاس آقای ولی تمام تجربه خود را که حاصل بیش از 15 سال گل فروشی در مغازه خود و چندین سال فعالیت در فضای مجازی است را به همراه تمام چم و خم آن را در اختیار شما میگذارد.

دوره VIP مجازی بهتر است یا دوره حضوری؟

از نظر مهارت قطعا دوره حضوری برای شما نتیجه بهتری خواهد داشت؛ اما شرایط آموزش حضوری خیلی بهتر از غیر حضوری است. ضمن اینکه به دانشجویان دوره خصوصی، دوره VIP را بصورت رایگان هدیه میدهیم.

همچنان سوالی باقی مانده که پاسخ آن را دریافت نکرده اید؟

هر سوالی داشتید میتوانید با کارشناسان دوره خصوصی به شماره 09938696944 تماس حاصل نمایید.

درخواست مشاوره برای کلاس گل آرایی

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، از مشاوره رایگان قبل از ثبت نام کلاس گل آرایی حضوری استفاده نمائید.

تمایل شما برای شرکت در دوره چیست؟*

6 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • همین امروز با کلاس گل آرایی آقای ولی آشنا شدم
  خیلی عالی بود
  می خوام حضوری در کلاس شرکت کنم
  لطفا راهنمایی کنید
  متشکرم

  • سلام گندم جان
   برای دریافت مشاوره هم میتونی فرم مشاوره رایگان رو پر کنی تا اسرع وقت مشاور آموزش حضوری باهات تماس بگیره یا اینکه با شماره های 09938696944 و 09929005331 تماس بگیری!
   راستی اگر خط مشغول بود صبر کن تا همکارام باهات تماس بگیرن 💙

 • سلام ببخشید من دیروز درخواست مشاوره ثبت کردم میخواستم ببینم چه تایمی با من تماس میگیرین؟ یکم عجله دارم

  • سلام مهتاب
   نهایتا تا 48 ساعت با شما تماس گرفته میشه؛ اما حجم درخواست های مشاوره زیاده و افرادی که درخواست خودشون رو ثبت کردن به ترتیب اولویت زمان ثبت درخواست، باهاشون تماس گرفته میشه!
   ممنون میشم صبر کنی، همکاران من بزودی باهات تماس میگیرن 💐

  • سلام شهران جان
   برای شرکت در کلاس گل آرایی کافیه تا فرم مشاوره رو تکمیل کنین.
   در کمتر از 24 ساعت مشاوران آموزشی آکادمی با شما تماس میگیرن.

دیدگاهتان را بنویسید