دسته‌ها
آموزش

ایده های خاص و زیبا جهت گل آرایی روی میز

گل آرایی به معنای تزریق لطافت و زیبایی به هر فضایی است و همچنین برای هر مناسبتی گل آرایی روی میز بهترین گزینه برای انتخاب است. میزآرایی در هر مناسبتی مثل جشن تولدها، نامزدی، عروسی، مهمانی ها و دیزاین میز شام و پذیرایی، داشتن یک میز رمانتیک وهمچنین میزهای موجود درمنزل با شمع و گل بسیار کاربردی است.

برای میزآرایی و گل آرایی روی میز باتوجه به سلیقه و خلاقیت و مناسبتی که در پیش است می توان از گل‌های زیبای (مصنوعی و طبیعی) خشک و شمع های متفاوت متناسب با زمینه، رنگ و سایز میز استفاده کرد.

میزآرایی و گل آرایی روی میز

اهمیت گل آرایی روی میز تولد

معمولاً در جشن ها و مراسم ها خصوصاً تولد دیزاین و ایده های جذاب برای تزئینات زیبا و خاص مربوط به مراسم اهمیت زیادی دارد. در تولد هر چقدر هم که شما برای پذیرایی تدارک دیده باشید زمانی که دیزاین و طراحی و تزئین خاص و زیبایی نداشته باشید مراسم شما زیبایی چشمگیری ندارد و زحمات شما آنطور که باید دیده نمی‌شود.

میزآرایی و گل آرایی روی ميز تولد کودک

کودکان به رنگ‌ها علاقه ی زیادی دارند، برای دیزاین میز تولد آنها علاوه بر بادکنک آرایی و تم خاصی که استفاده می کنید می توانید از گل های طبیعی مناسب با هارمونی رنگ تزئینات برای روی میز و میز خوراکی های آنها استفاده کنید. گل هایی که میتوان از آن‌ها برای میز تولد استفاده کرد هورتانسیا، رز، میخک است که باعث ایجاد جذابیت میز تولد خواهد شد.

خلاقیت و ايده ی دیگر برای میز تولد کودک این است که از عکس‌های تولد سال قبل او روی یک حلقه ی گل آرایی شده استفاده کرد.

و همچنین استفاده از گل و گلدان های رنگی برای روی میز هم استفاده می شود. ایده ی دیگری که درمورد گل آرایی برای میز تولد کودکان قابل اجراست استفاده از گل‌های کاغذی و متنوع کنار شمع ها و بادکنک هاست.

گل آرایی روی میز تولد

گل آرایی برای میز تولد افراد بزرگسال

برای دیزاین تولد افراد بزرگسال، استفاده از گلدان های بزرگ با چيدمان گل های طبیعی در اطراف میز و همچنین شمع آرایی در پایه های کریستال قابل اجراست.

برای آرایش میز تولد افراد بزرگسال سعی کنید از دیزاین با گل آرایی و شمع آرایی کلاسیک استفاده کنید و همچنین سعی کنید که از یک رنگ یا از یک طيف رنگ هم خانواده برای تم مثل ظروف پذیرایی، بادکنک ها و گل ها بهره بگیرید. برای پذیرایی می توانید فینگرفود های جذاب تهیه کنید و آنها را با گل و برگ تزئین کنید و فضای خاص و دلپذیری را ایجاد کنید.

جهت یک دیزاین شیک و خاص می توانید از تم با رنگ‌های ملایم که به تناسب آن از گل آرایی هماهنگ با آن در سالن برگزاری تولد بهره بگیرید.

برای خلاقیت و صرفه ی اقتصادی استفاده از گل‌های کاغذی و تورهای رنگی و شمع آرایی هماهنگ با رنگ بادکنک ها هم جذاب و خاص خواهد بود.

ایده ی دیزاین کیک با گل های طبیعی انتخاب خوبی خواهد بود.

گل آرایی روی میز

دیزاین تولد با شمع و گل خشک

برای انجام یک تم عاشقانه و رمانتیک میزآرایی و گل آرایی روی میز با شمع های (وارمر) و گل خشک است.

ایده ی شمع آرایی برای این تم می تواند چيدمان شمع در کنار سالن و یا به صورت راهروی ورودی تا میز و یا شکل قلب و یا اول اسم و یا سال و تاریخ تولد است.

برای گل آرایی کنار شمع آرایی مناسب ترین گزینه برای انتخاب گل ها، گل های رز تک رنگ (قرمز، سفید و یا هررنگ دلخواه دیگر) است و همچنین می توانید از گلبرگ های گل رز به صورت نامنظم در اطراف شمع آرایی هم استفاده کنید.

دیزاین میز تولد دونفره

اگر برای تولد همسر خود برنامه ی دونفره دارید می توانید از یک گلدان با گل های رز قرمز کنار چند بادکنک و شمع آرایی همراه با یک کيک کوچک و همچنین غذای دیزاین شده استفاده کنید. و همچنین ایده ی بعدی برای دیزاین میز تولد دونفره شمع آرایی با شمع های وارمر و گل آرایی با گل رز و گلبرگ های گل در روی میز است که فضایی رویایی را برای میز شما ایجاد میکند.

گل آرایی برای تولد همسر

اگر برای تولد همسر خود برنامه ی تدارک یک تولد کنار دوستان خود دارید می توانید کنار کیک از گل آرایی استفاده کنید و سن یا نام همسرتان را به صورت باکس گل دیزاین کنید. از دسرها، تنقلات، فینگرفود، نوشیدنی ها برای پذیرایی استفاده کنید. و همچنین ایده ای که برای تولد افراد جوان قابل اجرا و جذاب است، نورپردازی در استند به شکل حرف اول اسم، سن است.

برای نورپردازی می توانید از ریسه های نور در میزآرایی و استیج پشت میز است. این نورپردازی بسیار جذاب و تولیدکننده ی انرژی برای فضا است.

گل آرایی روی میز پذیرایی

میزآرایی و گل آرایی روی میز پذیرایی

آرایش میز با شمع آرایی یکی از شیک ترین و مهمترین ارکان ایده ها برای دیزاین میز پذیرایی و شام خصوصاً مهمانی های رسمی تر است که با طرح های مختلف قابل اجراست. کنار آن هم از یک گلدان گل یا یک گل آرایی طبیعی یا مصنوعی کوچک برای جذابیت بیشتر استفاده کنید. ایده ی شمع آرایی و گل آرایی روی میز برای دیزاین تمام میزهای منزل و اتاق ها قابل اجرا و جذاب است.

برای میزآرایی و گل آرایی روی میز پذیرایی در فضای باز استفاده از گل‌های پرعطر و بو اشکالی ندارد اما برای فضای بسته استفاده از گل هایی که عطر کمتری دارد انتخاب بهتری است. استفاده از شمع برای میزهای شام بهتر است ولی برای ناهار شمع لزوم چندانی ندارد و می‌توان کنار گل آرایی از وسایل تزئینی دیگری استفاده کرد. نکته‌ای که وجود دارد بهتر است رنگ گل ها با ظروف و سرویس پذیرایی تناسب و هماهنگی داشته باشد.

گل آرایی روی میز پذیرایی

سوالات متداول

آیا گل آرایی برای مراسم های تولد هم کاربرد دارد ؟

استفاده از گل و گل آرایی برای تمام مراسم ها و مناسبت ها کاربرد دارد. مراسم تولد هم مستثنی نیست. از گل آرایی در بین بادکنک ها، روی میزهای پذیرایی و برای تزیین فینگرفود، تزیین کیک، باکس سن و اول اسم متولد و همچنین دیزاین تم تولد استفاده می شود.

از چه گل هایی بیشتر برای گل آرایی روی میزهای تولد استفاده می شود؟

از گل های رز، میخک، هورتانسیا، گل های کاغذی، گل های خشک با هارمونی رنگ متناسب با تم تولد برای دیزاین مراسم تولد کودک و بزرگسال استفاده کنید.

سخن آخر

میزآرایی و گل آرایی روی میز یکی از دیزاین های مهم برای هر مناسبت و پذیرایی از مهمان ها خصوصا مهمانی های رسمی تر است. و همچنین برای تزیین میزهایی که در منزل وجود دارد به کار می رود. در این مقاله ایده های استفاده از گل آرایی و شمع آرایی برای میزهای تولد و میزهای پذیرایی گفته شد. و همچنین ایده های خاص و جذاب بسیار دیگری وجود دارد که شما می توانید با ما و دیگر کاربران درمیان بگذارید.

3.9/5 - (8 امتیاز)

از تیم محتوا و پشتیبانی

ما در تیم تولید محتوای سایت آکادمی علی ولی در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه گل آرایی و راه‌های کسب درآمد از آن را برای شما فراهم کنیم.

مشاهدهٔ بایگانی

10 دیدگاه دربارهٔ «ایده های خاص و زیبا جهت گل آرایی روی میز»

سلام و احترام. ممنون از توجه و نگاه شما

پاسخ

سلام و احترام. ممنون از حضور شما

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *